#1 2007-09-22 21:16:52

Ewa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 2
Punktów :   

Integracja ;]

Widzę, że nie za dużo tutaj zalogowanych osób z naszej klasy, ale trzeba spróbować coś napisać na ten temat.. Jak rozmawiam ze znajomymi z innych klas, szkół to wszyscy ciągle się spotykają z nowymi znajomymi z nowych szkół. A my? Czemu my gdzieś nie pójdziemy naszą klasą? Chyba że chodzicie gdzieś większą grupą a ja nic o tym nie wiem :> Chodźmy gdziekolwiek, np do guga na piwo... obojętne...
Trzeba się poznać z innej strony niż szkoła, lekcje i przerwy.. Co o tym sądzicie?

Offline

 

#2 2007-09-24 17:06:06

WladzioPL

Nowy użytkownik

8752812
Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Integracja ;]

Dobry pomysł ^.^ tylko zależy gdzie i kiedy to będzie bo nie każdy może mieć czas ale pomysł ogólnie dobry.

Offline

 

#3 2007-09-24 18:41:10

Karolina;)

Administrator

7200888
Skąd: Manhattan ;)
Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 7
Punktów :   

Re: Integracja ;]

Trzeba tą wycieczke zorganizować ... nie ma co Tylko pomyślcie gdzie... ;-)

Offline

 

#4 2007-11-12 17:22:33

Popieram Włodzia

Gość

Re: Integracja ;]

Tu nie chodzi o spotkanie się na szkolnej wycieczce tylko gdzieś po szkole, Włodek ma tu racje. Myślę, że teraz na ognisko to trochę za późno, ale na piwo się umówić czemu nie. tylko ze u nas w klasie mało kto piję i w sumie    nie można mieć do kogoś żalu w tej sprawie, ale nie pijący mogą się napić coli:D albo wody jak Cola to za mocny dla nich trunek. Z I D nie ma takiego problemu bo u nich to każdy lubi "turbokole" XD


Pozdrawiam

PS     

  Czasem trzeba coś napisać

 

#5 2007-11-12 17:23:18

Holus

Nowy użytkownik

9048009
Skąd: Ligota(LGT)
Zarejestrowany: 2007-09-13
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Integracja ;]

Popieram Włodzia napisał:

Tu nie chodzi o spotkanie się na szkolnej wycieczce tylko gdzieś po szkole, Włodek ma tu racje. Myślę, że teraz na ognisko to trochę za późno, ale na piwo się umówić czemu nie. tylko ze u nas w klasie mało kto piję i w sumie    nie można mieć do kogoś żalu w tej sprawie, ale nie pijący mogą się napić coli:D albo wody jak Cola to za mocny dla nich trunek. Z I D nie ma takiego problemu bo u nich to każdy lubi "turbokole" XD


Pozdrawiam

PS     

  Czasem trzeba coś napisać

To ja napisałem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.100procentpunx.pun.pl www.sojuszpas.pun.pl www.fon-nokia.pun.pl www.ghostscrewclan.pun.pl www.gra-pokemon2.pun.pl